Finca Hotel Gran Torino
Gelegen op circa 4,7 km van Pueblo Tapao, het hotel is ook op 4,9 km afstand van Torre Mirador.
De accommodatie is op 8 km van het stadscentrum van Montenegro en op 15 km van de luchthaven Armenia.
Er zijn 33 kamers aan te bieden en ze zijn voorzien van een TV, een balkon en een kleedruimte. Voor uw comfort vindt u er een douche en handdoeken.
- Locale bezienswaardigheiden
- attractiepark Parque Nacional del Café4894 km
- La Cosecha4893 km
- Pueblo Tapao4587 km
- Parroquia de la Santisima Trinidad4725 km
- Parque Nacional del Cafe4795 km
- Juegos Extremos La huerta de Calocho4962 km
- Mirador Pueblo Tapao4814 km
- Torre Mirador4891 km
- Museo del Cafe4952 km
- Luchthavens
- Vliegveld Armenia12 km
Hotelfaciliteiten
Kamervoorzieningen
- Kleedruimte
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
- Parketvloer
Belangrijke mededeling
- Gegevens over extra bedden
- Een kind tot 12 jaar kan voor COP 15000 per nacht in een extra bed slapen.
- Geen extra bedden zijn beschikbaar in een kamer.
Veelgestelde vragen
- 🚗
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Finca Hotel Gran Torino?
U kunt uw voertuig parkeren op een gratis parkeergelegenheid in Finca Hotel Gran Torino. - 🚪
Welke kamertypes zijn beschikbaar in Finca Hotel Gran Torino?
Finca Hotel Gran Torino biedt Double Kamer, Kamer met een Queen Size Bed en Klassieke Vierpersoonskamer om eruit te kiezen. - ✈
Hoe ver is de luchthaven Armenia van Finca Hotel Gran Torino Montenegro?
Armenia luchthaven en Finca Hotel Gran Torino Montenegro zijn gescheiden door een 15-km afstand. - 🕗
Hoe laat moeten we van onze kamer in Finca Hotel Gran Torino uitchecken?
Klanten van Finca Hotel Gran Torino moeten tot 13:00 uitchecken.